Mnóstwo osób zastanawia, się jednak ile zarabia, tak naprawdę programista początkujący. Wiele osób interesuje się już programistka, ale jednak nie wiedzą, czy jest, warto, iść na ten dany kierunek, czy się go uczyć. Dlatego też i my dzisiaj spróbujemy odpowiedzieć wam na te takowe to pytania, które was nurtują już od samego początku. Dlatego, też zapraszam was do danego artykułu.

Początkujący programista

Początkujący programista może zacząć pracować w firmę albo jako wolny strzelec. Jednak my dziś się skupimy na pracę w firmie na etacie. Nie jest to jakoś dużo ważne czy pracujesz zdalnie, czy też i nie. Ważne ile zarabia taki o to junior na miesiąc jako takowy to programista. Więcej o życiu programisty i możliwościach zatrudnienia przeczytasz na portalu www.zpowiatu.pl w kategorii IT.

Programista junior po odpowiednich kursach, czy też i po odpowiedniej szkole jest w stanie zacząć zarabiać już od 6.355 złotych aż do 7.204 złote na miesiąc. Dlatego, też jest to tak bardzo polecany zawód z dużym o to zarobkiem. Programista dopiero co zatrudniający się może, liczyć już na takie o to pieniądze na Polskie warunki są, to naprawdę dobre pieniądze.

Kolejne etapy w karierze programisty

Programista mid – Mid programista jest to takowy, który nie jest, już początkującym posiada, jakieś tam doświadczenie spore, ale jakoś nie na tyle, żeby nazwać siebie seniorem, czyli nie posiada około 10 lat doświadczenia. Jednak programista mid posiada wówczas od 1 do 9 lat doświadczenia. A też i jego zarobki są o wiele to wyższe, ponieważ zarabia on od 11.240 złotych do nawet 13.694 złotych.

Programista senior. Jest to takowy już weteran w tej dziedzinie i posiada ponad 10 lat doświadczenia. Jest zarówno ceniony w firmie, jak i na rynku programistów. Ma na swoim koncie już duże osiągnięcia. Jego zarobki przekraczają, na Polskie warunki aż od 16.133 złotych do nawet 18.717 złotych co czyni, go jednym z najbardziej płatnych zawodów w Polsce.